تبلیغات
وبلاگ تخصصی بازی - Assassin’s Creed:Brotherhood
وبلاگ تخصصی بازی
رمز بازی،کد تقلب،ترینر-عکس بازی-پیش نمایش و معرفی بازی های جدید
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
تبلیغات
درباره وبلاگ


سلام
به همه ی عزیزانی که وارد رمزستان شده اند.امیدوارم لحظات خوبی را در این بلاگ سپری کنید.اگر رمز بازی خاصی مورد نظر شماست اسم انگلیسی بازی رو یا در قسمت نظرات به ما بگین و یا با این ایمیل در تماس باشید. behzad.emdadi@yahoo.com
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان.
درضمن حتما به سایت ما سر بزنید!

مدیر وبلاگ : بهزاد امدادی
نظرسنجی
بازی مورد علاقه ی شما کدامیک است؟ 

نام عنوان :Assassin’s Creed:BrotherhooD
ناشر : Ubisoft
استدیوی سازنده : Ubisoft Montreal
سبک : اکشن سوم شخص
پلتفرم ها : PC ، XBOX360 ، PS3
تاریخ انتشار : 16 نوامبر 2010
سری Assassin’s Creed آنقدر پر طرفدار شده که هم اکنون کمتر کسی پیدا میشود که اسم این فرانچیز به گوشش نخورده باشد . بعد از عرضه نسخه دوم از سری AC یوبی سافت دست به یک کار عجیب زد و عنوان جدیدی از AC را معرفی کرد . این اقدام تعحب همگان را برانگیخت زیرا یوبی سافت قول داد این بازی را در عرض یک سال بسازد . شما در این بازی در نقش اتزیو همان کرکتر دوست داشتنی نسخه قبل هستید اما اینبار 40 سال سن دارید پخته تر و در عین حال حرفه ای تر شده اید و قرار است که گروهی از اسسین ها ار رهبری کنید و یک انجمن برادری تشکیل دهید به نام BrotherhooD !!!
 
بقیه ی مطلب در ادامه ی متن...
دنباله ی یک داستان دوست داشتنی اما اینبار ...
Assassin's Creed: Brotherhood داستان اتزیو آدیتوره دا فیرنزه را به سبک دراماتیک تر ادامه میدهد .در ابتدای بازی ویلا آدیتوره توسط گروهی از تمپلار ها مورد حمله قرار میگیرد و اتزیو قهرمان داستان یک تنه باید جلوی این سپاه عطیم بایستد . اما هم اکنون برگ برنده در اختیار یک شخصیت جدید است ، شخصیت منفی BrotherhooD به نام Cesare Borgia .
معرفی شخصیت Cesare Borgia :

سزار بورجیا پسر رودریگو بورجیا (شخصیت منفی ACII ) کسی است که در BrotherhooD مقابل اتزیو قرار گرفته است . او فرمانده ارتشی از تمپلار ها به نام Papal است و حال در این بازی با کمک پدرش رودریگو به ویلا حمله کرده تا شادمانی و راحتی ای که اتزیو بتازگی بدست آورده را از او بگیرند .
اتزیو با اینکه در مقابل سزار شجاعانه جنگید اما موفق نبود . همانطور که گفتم برگ برنده در دست سزار بود . او و همراهانش ماریو عموی اتزیو را دستگیر کردند و از دروازه های شهر گذشتند ،سزار Apple of Eden را به اتزیو نشان داد و یک نیشخند به نشانه تمسخر به او زد . اتزیو آماده ی انجام یک حمله بود که سزار تفنگش را به سمت ماریو گرفت ، صدای شلیک شنیده شد ، اتزیو در حالی که مرگ عمویش را تماشا میکرد توسط نگهبانان سزار زخمی شد و از پشت بام به زمین افتاد . همانطور که مجری یوبی سافت در E3 گفت اتزیو این نبرد را از دست داد و بعد از آن مجبور است به شهر رم مرکز فساد و محل حکومت تمپلار ها رفته و برای نابودی آن ها و ایجاد تعادل در رم تلاش کند . یوبی سافت همچنین درباره اتفاقاتی که برای دزموند خواهد افتاد سخن گفت . BrotherhooD داستان دزموند را نیز ادامه خواهد داد . از قرار معلوم اتفاقات خیلی مهمی برای کرکتر هم دوره ما اتفاق خواهد افتاد . و احتمالا در این بازی برخی از در ها بر روی داستان دزموند بسته خواهد شد .
 
 
تخریب پذیری ، عنصری موثر در گیم پلی
قاتل اهل فلورانس و رهبری انجمن برادری ...
اینبار در BH اتزیو یک تازه کار نیست و حالا به یک Master Assassin تبدیل شده است . در شهر رم افراد مشهور تاریخ مثل لئوناردو داوینچی با اتزیو همکاری میکنند . لئوناردو مثل نسخه قبلی در این نسخه هم موثر واقع شده و ویرایش پیشرفته ماشین پرنده خود را در اختیار اتزیو قرار داده است . شخصیت های دیگری هم مثل Niccolo Machiavelli و Caterina Sforza قرار است با اتزیو متحد باشند . وظیفه آنها این است که با استخدام و تمرین دادن افراد ، BrotherhooD را سازمان دهی کنند . افرادی که در انجمن برادری عضو میشوند دو وظیفه دارند . 1- اینکه بطور مستقیم در نبرد به شما کمک خواهند کرد . آنها حتی در نبرد ها کشته هم خواهند شد . توجه داشته باشید که شما میتوانید به تعداد محدودی اسسین را در نبرد در اختیار بگیرید . پس باید در مبارزات عاقلانه انتخاب کنید تا دوستانتان را به کشتن ندهید . وظیفه دوم اسسین ها این است که در سطح شهر رم به ماموریت هایی فرستاده شوند که هنوز جزئیات این مامورت ها فاش نشده است . در بخش دیگری از نمایش یوبی سافت در E3 با یک فَست فوروارد به سال 1503 در شهر رم رفتیم . بجای کماندار هایی که در نسخه های قبل در پشت بام ها بودند هم اکنون تفنگ دار ها هستند با میدان تیر وسیع تر و همچنین قدرت آسیب رسانی بیشتر . اتزیو میتواند در جنگ ها از دو راه از بقیه اسسین ها کمک بگیرد . میتواند اشاره کند تا اسسین ها با پرتاب تیر ، گروهی از دشمنان را نابود کنند یا میتواند از آنها بخواهد تا در میدان نبرد دوشادوشش بجنگند .شما همچنین با پیشرفت کردن در بازی میتوانید اسسین های گروه خود را آپگیرد کنید و تجربه آنها را افزایش دهید تا در نبرد ها نقش موثر تری را ایفا کنند . برای اولین بازی در این سری میتوانید اسب را در داخل شهر برانید . همانطور که دیده شد مکانیزم های اسب دوانی در این نسخه پیشرفت داشته اند و همچنین یوبی سافت قول اضافه شدن حمله ها و حرکات آکروباتیک جدید را در هنگام اسب دوانی داده است . با توجه به این موضوع که شهر رم سه برابر از شهر فلورانس در ACII بزرگ تر است به نظر میرسد راندن اسب در داخل شهر رم بسیار هیجان انگیز باشد .
 
 
در BrotherhooD تنها نخواهید جنگید!!!
پیشرفت های بازی از زبان آقای Pontbriand ...
آقای Pontbriand از کمپانی یوبی سافت از قابلیت های جدید در این بازی سخن به میان آورد . او گفت که یوبی سافت امیدوار است که بتواند لحظات بیادماندنی بیشتری را در این بازی اضافه کند . در اثبات این حرف میتوانیم به یکی از تریلر های بازی رجوع کرده و صحنه ای که اتزیو با استفاده از توپ دشمنان را نابود کرد ببینیم ! آقای Pontbriand اذعان داشت که "تنوع یک پیروزی است" و از ویژگی های مبارزات در BH سخن به میان آورد . او گفت که هدف شما همیشه این است که " اولین حمله را انجام دهید و در انجام حمله سریع باشید " . در این بازی از شروع تا پایان حرکات و مهارت های جدیدی برای یادگیری وجود دارند. همچنین در BH شاهد هوش مصنوعی بهتری خواهیم بود . مکانیزم های دفاع و حمله در BH تغییر چندانی نداشته و همان سبک یکنواخت و ساده ی خود را حفظ کرده است. همچنین انیمیشن های مرگ بیشتری را در این بازی شاهد خواهیم بود . مهارت های جدید و همچنین داشتن انتخاب های بیشتر در مراحل یکی از این لحظات بیاد ماندنی در بازی است . بازیکن میتواند از حرکات جدید و پیشرفته ی گیم پلی در قسمت اسب دوانی بهره ببرند . یوبی سافت مطمئنا تدابیر زیادی برای قسمت اسب سواری اندیشیده تا از Red Dead : Redemption که از این لحاظ نسبت بهACII برتری داشت پیشی بگیرد . از سلاح های بازی در قسمت تک نفره که اتزیو برای انجام ماموریت هایش از آنها استفاده میکند میتوانیم دارت های زهز آگین ، خنجر های مخفی و تفنگ ، نسخه پیشرفته ی ماشین پرنده ای که در ACII دیدیم و یک چتر نجات مثل آنچه که در Just Cause مشاهده کردیم را نام ببریم!
 
 
 
کشتن دو نفر با دو سلاح مختلف ، از مکانیزم های جدید گیم پلی
توطئه ی جدید وارن ویدیچ ...
Warren Vidic دانشمند ژنتیکی توطئه گر در سری AC اینبار نقشه جدیدی را در دست اجرا دارد . چندی پیش در سایت یوبی سافت یک نامه مرموز ظاهر شد که به قسمت سلاح های جدید این بازی لینک میشد . این نامه را وارن ویدیچ برای مردم فرستانده بود . متن نامه به شرح زیر است :
"سلام ، به دوره جدید صنایع Abstergo خوش آمدید . من دکتر وارن ویدیچ محقق ارشد ژنتیکی و هدایت کننده ی پروژه ی Animus هستم . من قصد دارم شانسی را به شما اهدا کنم که در طول عمر فقط یک بار درب خانه ی شما را خواهد زد . من میخواهم که شما را از جایگاه خود در تاریخ مطمئن کنم . این پیشکش را به عنوان خوش آمد گویی به دوره جدید سقوط انسان ها بپذیرید . این موضوع را تصور کنید و به من پاسخ دهید . این یک نبرد خواهد بود که گذشته را خاتمه میدهد و آینده را شروع خواهد کرد . به ما ملحق شوید و سرچشمه دوره جدید را مشاهده کنید . دکتر وارن ویدیچ"
کسانی که ACII را بازی کردند حتما فرار دزموند در اوایل بازی ار یک اتاق بزرگ پر از دستگاه های Animus را به یاد دارند . بعد از فرار دزموند دکتر ویدیچ سعی در آموزش یک ارتش از تمپلار ها و مبارزه علیه دزموند و اسسین ها دارد و از این دستگاه ها برای انجام این کار استفاده میکند .
همانطور که گفته شد این نامه به قسمت سلاح های بازی لینک شد . از قرار معلوم در قسمت مولتی پلیر بازی 6 نوع اسلحه وجود دارد . یک تبر یک پنجه ، یک خنجر ، یک بادبزن ( دارای تیغه های زیاد که وسیله مناسبی برای یک کرکتر زن است !!! ) یک سرنگ و یک SwichBlade 

Assassin’s Creed و برای اولین بار در فضای لایو ...
یوبی سافت قول یک قسمت مولتی پلیر تازه و مبتکرانه را به ما داده که برای اولین باز در فرانچیز AC در این بازی وجود خواهد داشت . در این قسمت کرکتر قابل بازی اتزیو نخواهد بود بلکه از بین چندین کرکتر متفاوت باید شخصیت مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید که در ادامه همه ی آنها معرفی خواهند شد . شواهد از حالت مولتی پلیر عمیقی در این بازی حکایت میکنند . Ubisoft Montreal در حال ساخت این قسمت از بازی است و همچنین کار استدیوی های سنگاپور ، رومانی کانادا و فرانسه [ که ساخت مولتی پلیر بازی Splinter Cell: Chaos Theory را بر عهده داشت ] تمام شده است . در این حالت بازی کنان میتوانند کرکتر های مختلف بازی که هر کدام اسلحه و مهارت قتل خاص خود را دارند را انتخاب کنند و در فضای آنلاین در سایه گوناگونی منحصربه فرد حالت مولتی پلیر این بازی به هم به مبارزه بپردازند . یوبی سافت قطعا روی گوناگونی این حالت زحمت بسیاری کشیده که یکی از سازندگان بازی در این باره گفت : " شما هیچ وقت دوبار به صورت یکسان نخواهید جنگید" .
 
 
مولتی پلیر مبتکرانه ی یوبی سافت
 
Wanted تنها حالتی بود که رونمایی شد . این حالت چیزی شبیه به همان Deathmatch با کمی تفاوت است.در این حالت از بین همه بازیکن های آنلاین یک هدف برای شما مشخص میشود. در شهر هم مردمان زیادی وجود دارند که جزو کرکتر های بازی نیستند و کار روزانه ی خود را مثل قسمت تک نفره انجام میدهند برای مثال در گروه های مختلف در شهر پرسه میزنند ، روی نیمکت های میشینند و ... شما میتوانید از جمعیت استفاده کرده ، استتار کنید تا نتیجه بهترین را کسب کنید . اگر هدف خود را مخفیانه بکشید یعنی Silent kills را انجام دهید XP بیشتری دریافت میکنید. اگر آشکارا به سمت هدف خود بدوید و او را از حضور خود آگاه کنید ، به آن بازیکن شانش دویدن و مخفی شدن را خواهید داد. امتیاز های اضافی در حالت چند نفره ی بازیهای مختلف ، بوسیله قتل های آکروباتیک و حرفه ای بدست می آید ولی در این بازی وقتی حریفتان به شما نزدیک شد میتواند این امتیاز اضافی را با فرار کردن یا پنهان شدن بدست بیاورید .
از قرار معلوم در حالت Wanted 8 کرکتر حضور دارند که میتوانید بر اساس سلیقه ی خود یکی آنها را انتخاب کنید. کرکتر شما توسط یک شناساگر دشمن محاط شده است . یک دایره کوچک پشت بدن کرکترتان که اطلاعاتی درباره هدف را به شما میدهد . باید به شناساگر خود دقت کنید و به هدف نزدیک و نزدیک تر شوید . شما نه تنها باید هدف را از بین کسانی که شبیه به دشمن شما لباس پوشیده اند پیدا کنید بلکه باید او را در جمعیتی از کرکتر هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل میشوند تشخیص دهید . اگر شخصی را دیدید که فرار کرد باید بدانید که او هدف شماست و تعقیب و گریز شروع میشود . باید به او برسید ، دکمه X را فشار دهید و او را بکشید . نه مبارزه نه درگیری نه شلیک بلکه در این رقابت باید ثابت کنید که میتوانید دشمن خود را مخفیانه به قتل برسانید .
 
 
بدنبال هدف قتل ...
 
فرض کنید که شما هدف قتل یک بازیکن دیگر هستید و حالا او شما را شناسایی کرده است . در این وضعیت یک هشدار در صفحه نمایان میشود و به شما اعلام میکند که دیده شدید . مجبورید در خیابان های پر جمعیت بدوید و اگر از حالت دیده شده خارج شدید میتوانید با داخل شدن به جمعیت یا پریدن در یک توده کاه یا نشستن در یک نیمکت مخفی شوید . باید برای مدتی مخفی بمانید ( 5 ثانیه یا بیشتر ) آنوقت شما Escape یا فرار کردید و امتیازی تقریبا مساوی با امتیاز قتل را دریافت خواهید کرد . مکان هایی نیز به نام Chase Breaker وجود دارد که قادر خواهید بود از آنها بعنوان سد راهی برای حریف خود استفاده کنید که در نتیجه بتوانید فرار خود را راحت تر کنید . در حالت مولتی پلیر یک سری از قابلیت های اضافی را هم میتوانید دریافت کنید . هر بازیکن میتواند 3 قابلیت انتخاب کند مثل Sprint Boost که سرعت دویدن را افزایش میدهد یا Disguise Function که برای یک مدت زمان مشخص لباس و چهره شما را به کرکتر دیگری تغییر میدهد . لازم به ذکر است اگر در مسابقه ای اول شوید ممکن است 2 یا حتی 3 نفر شما را مورد هدف خود قرار دهند و اگر شما بتوانید از دست هر 3 نفر فرار کنید یک امتیاز بسیار زیاد را بدست خواهید آورد .
Assassin’s Creed : BrotherhooD در تاریخ نوزدهم نوامبر 2010 برای هر سه پلتفرم PC ، XBOX360 ،و PS3 منتشر خواهد شد. امیدواریم یوبی سافت با یک بازی از هر لحاظ کامل مارا شگفت زده کند .
نوع مطلب : پیش نمایش، 
برچسب ها : بازی، یوبی سافت،
لینک های مرتبط :
بهزاد امدادی
جمعه 14 آبان 1389
جمعه 4 اسفند 1396 03:05 ق.ظ
بخش زیبا از محتوا. من فقط بر روی وب سایت شما و در پایتخت سرمفتش منصرف شدم
که من واقعا از پست وبلاگ خود لذت بردم.

به هر حال من به تقویت شما و حتی موفقیت شما دسترسی پیدا خواهم کرد
به طور مداوم به سرعت
پنجشنبه 3 اسفند 1396 06:04 ب.ظ
به عنوان مورد علاقه ذخیره شده، من واقعا وبلاگ شما را دوست دارم!
دوشنبه 8 آبان 1396 07:51 ب.ظ
من از صاحب این وب سایت بسیار سپاسگزارم که این مقاله فوق العاده را در آن به اشتراک گذاشته است
در این محل
دوشنبه 8 آبان 1396 07:20 ق.ظ
با درود! این اولین بازدید من به وبلاگ شماست! ما هستیم یک
مجموعه ای از داوطلبان و شروع یک ابتکار جدید در یک جامعه در همان طاقچه.
وبلاگ شما اطلاعات سودمندی را دراختیار ما قرار داد تا روی آن کار کنیم. شما کار برجسته ای انجام دادید.
دوشنبه 8 آبان 1396 05:52 ق.ظ
سلام عالی وبلاگ هست آیا در حال اجرا یک وبلاگ مانند این نیاز به مقدار زیادی کار می کند؟
من تقریبا هیچ آگاهی از برنامه نویسی کامپیوتر ندارم، اما امیدوار بودم که زود بلاگ خود را شروع کنم. به هر حال، اگر شما هر گونه توصیه
یا تکنیک برای صاحبان وبلاگ های جدید لطفا به اشتراک بگذارید.
من درک می کنم این موضوع خاموش است اما من فقط نیاز به درخواست.
متشکرم!
دوشنبه 8 آبان 1396 05:41 ق.ظ
اگر میخواهید تجربه خود را افزایش دهید، فقط بازدید از این وبسایت را ادامه دهید و با جدیدترین اخبار ارسال شده در اینجا بهروزرسانی کنید.
دوشنبه 8 آبان 1396 05:18 ق.ظ
سلام، این مقاله واقعا خوب است و من
در مورد وبلاگ نویسی چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم. با تشکر.
دوشنبه 8 آبان 1396 04:50 ق.ظ
من فکر می کنم این یکی از اطلاعات حیاتی برای من است.

و من خوشحالم خواندن مقاله شما. اما می خواهم بگویم
در مورد برخی از چیزهای عمومی، سبک وب سایت ایده آل است
مقالات واقعا عالی است: D. خوب کار، سلام
دوشنبه 8 آبان 1396 04:26 ق.ظ
پست بزرگ من این وبلاگ را به طور دائمی بررسی کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم!
اطلاعات بسیار مفید به ویژه بخش آخر :) من برای اطلاعات زیادی از این اطلاعات استفاده می کنم.

من برای مدت طولانی به دنبال این اطلاعات خاص بودم. متشکرم و موفق باشید.
شنبه 29 مهر 1396 08:18 ب.ظ
هر آخر هفته من از این صفحه وب بازدید کردم
چرا که من لذت می برم، به همین دلیل است که این
مسائل مربوط به صفحه وب نیز واقعا مورد علاقه خنده دار است.
شنبه 15 مهر 1396 03:05 ب.ظ
من رفته ام برادر کوچکم را تحویل می دهم که باید باشد
همچنین برای دیدن این وب سایت به صورت منظم برای به روز شدن از بیشترین گزارش های به روز بروید.
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:09 ق.ظ
I do not know whether it's just me or if everybody else encountering problems with your blog.
It appears like some of the written text on your posts are running off
the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is
happening to them as well? This could be a issue with my web browser because I've had this happen previously.
Thanks
یکشنبه 11 تیر 1396 08:35 ق.ظ
Spot on with this write-up, I seriously think this amazing site needs a lot
more attention. I'll probably be back again to see more, thanks for the information!
جمعه 2 تیر 1396 10:30 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین ابتدا آیا واقعا حل و فصل
بسیار خوب با من پس از برخی از زمان.

جایی در سراسر جملات شما در واقع قادر به
من مؤمن اما تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.
من با این حال کردم مشکل خود را با
فراز در مفروضات و یک خواهد را سادگی به کمک پر همه کسانی معافیت.
که شما در واقع که می توانید انجام من خواهد قطعا تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:29 ب.ظ
certainly like your web site but you need to take a look at the spelling on several of your posts.

Several of them are rife with spelling problems and I find
it very troublesome to inform the reality however I will definitely come back again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی